WebShark

Töökuulutus: Noorem front-end arendaja/html kodeerija

WebShark otsib enda ridadesse noorem front-end arendajat/html kodeerijat.

Nõudmised kandidaadile:
HTML ja CSS kirjutamise oskus. Photoshop pilditöötlusprogrammi valdamine disaini HTML viimise seisukohata arvestades – ei otsi disainerit. Javascripti (jQuer) ja php/mysql alane oskus või huvi tuleb kasuks. Ning kindlasti kokkupuude CMS süsteemidega (WordPress, Drupal või Joomla) ei tee paha.

Pühiülesandeks HTML loomine PSD-st uudiskirjade tarvis (tabelipõhine). Valmis HTML koodi muutmist ja täiendamist. HTML koodi viimist etteantud nõuetele ja standarditele vastavaks. Piltide “väljalõikamist” PSD-st, HTML’is olemasolevate piltide asendamist. Lisaks võimalik kirjutada koodi veebilehtede tarvis (div põhist).

Pakume:

  • Huvitavat ja arendavat tööd
  • Tööd suurklientidega

Asukoht: Tallinn
Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Tööaeg: täistööaeg

Saada enda CV, palgasoov ja näited tehtud töödest aadressile too@webshark.ee

Viide kuulutusele

Teised töökuulutused: front-end arendaja/html kodeerija

Kirjutanud

Silver

HTML/CSS spetsialist, PHP/MySQL & JavaScripti taltsutaja. Wordpressi ekspert - Wordpressi kodulehe tegemine, hooldus, taastamine, turvalahendused, SEO, themed ja pluginad. Magento entusiast. Veebifirma WebShark eestvedaja. Blogija aastast 2005.

Kiirrulluisutamise (Inline speed skating) sõltlane, jooksudistantside läbija ja (maantee-) rattasõidu harrastaja Sporditarvete e-poe Spordihai.ee taganttõukaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga