WIC 2008: Zürich – tulemused

zurich_2008Rulluisutamise Zürichi Maailma Karika etapi võitis nagu ka eelmisel aastal ameeriklane Joey Mantia (Luigino Answer Wheels), teiseks sõitis ennast Diego Rosero (Rollerblade MPC World Team), kolmandaks Yann Guyader (Powerslide Alessi World).

Naistest oli parim sarja üldliider Cecilia Baena (Bont Wheels), talle järgnesid Brittany Bowe (Team Hyper USA) ja Alexandra Vivas (Bont Wheels).

Eestlastest oli parim “traditsiooniliselt” Kert Keskpaik, saavutades 49. koha, teenides nii järjekordsed maailmakarika punktid. Mart Markus lõpetas 89. ja Lauri Koort 119. kohaga. Veel osales Ats Kallais kes lõpetas 125. kohal.

Tulemused:

Autor

Silver

HTML/CSS spetsialist, PHP/MySQL & JavaScripti taltsutaja. Wordpressi ekspert - Wordpressi kodulehe tegemine, hooldus, taastamine, turvalahendused, SEO, themed ja pluginad. Magento entusiast. Veebifirma UusWeb.ee eestvedaja. Blogija aastast 2005.

Kiirrulluisutamise (Inline speed skating) sõltlane, jooksudistantside läbija ja (maantee-) rattasõidu harrastaja Sporditarvete e-poe Spordihai.ee taganttõukaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga