Wordpress CMS

WordPress 4.5 eelvaade, 2. osa – Custom logos

Mida uut on WordPress 4.5 versiooniga tuli? Miks tuli? Sest vahepeal on jõudnud WordPress 4.5 valmis saada ja väljastatud ja õige oleks seepärast järelvaade öelda. Esimeses eelvaate osas oli vaatluse all Inline Link funtsionaalsus – WordPress 4.5 eelvaade, 1. osa – Inline Link.

Kohandatud logod – Custom logos

Teine suur uuendus on kohandatud logode seadmise võimalus – siin aga väike aga, theme peab toetama seda funktsionaalsust. WordPressi enda arendatud themedesse on see uuendus sisse viidud ja saidi visuaalses kohandus vaates identiteedivalikute sektsioonis on nüüd võimalik seada ka logo lehele.

wordpress-4.5-lisa-kohandatud-logo

wordpress-4.5-kohandatud-logo

 

Mis on WordPress?

Tekkis küsmus mis on Wordpress? Loe siit –  WordPress CMS – sisuhaldussüsteem. Vajad abi arendamisel WordPress-i platvormil? Koduleht, galerii, blogi, e-pood, maandumisleht jpm. WebShark aitab neil kõigil juhtudel.

Autor

Silver

HTML/CSS spetsialist, PHP/MySQL & JavaScripti taltsutaja. Wordpressi ekspert - Wordpressi kodulehe tegemine, hooldus, taastamine, turvalahendused, SEO, themed ja pluginad. Magento entusiast. Veebifirma UusWeb.ee eestvedaja. Blogija aastast 2005.

Kiirrulluisutamise (Inline speed skating) sõltlane, jooksudistantside läbija ja (maantee-) rattasõidu harrastaja Sporditarvete e-poe Spordihai.ee taganttõukaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga