WordPress: Mobile Smart plugina anomaalia

WordPress sisuhaldussüsteemi Mobile Smart plugina anomaalia millele olemas lahendus. Nimelt ei pruugi töötada alati nii nagu vaja Manual Switching funktsionaalsus, mobiili vaatest lauaarvuti (desktop) vaatesse tagasi linkimine ei tööta alati kohe esimesel korral ja aitab ainult see kui lehele refresh teha või linki uuesti vajutada, kokkuvõtvalt ei tööta see väljapakutud lahendus nii nagu peaks.

Anomaalia vältimiseks tuleks muuta plugina koodi (mobile-smart.php failis)

Algne kood

COOKIEPATH,
str_replace('http://www','',get_bloginfo('url')));

tuleks muuta selliseks

COOKIEPATH);

Allikas: WordPress › Support » Plugins and HacksMobile Smart Redirect doesn’t load desktop css

Mis on WordPress?

Tekkis küsmus mis on Wordpress? Loe siit –  WordPress CMS – sisuhaldussüsteem. Vajad abi arendamisel WordPress-i platvormil? Koduleht, galerii, blogi, e-pood, maandumisleht jpm. WebShark aitab neil kõigil juhtudel.

Autor

Silver

HTML/CSS spetsialist, PHP/MySQL & JavaScripti taltsutaja. Wordpressi ekspert - Wordpressi kodulehe tegemine, hooldus, taastamine, turvalahendused, SEO, themed ja pluginad. Magento entusiast. Veebifirma UusWeb.ee eestvedaja. Blogija aastast 2005.

Kiirrulluisutamise (Inline speed skating) sõltlane, jooksudistantside läbija ja (maantee-) rattasõidu harrastaja Sporditarvete e-poe Spordihai.ee taganttõukaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga