WS Contact Form

WS Contact Form WordPressi plugin

WS Contact Form on WordPressi plugin kontaktivormi lisamiseks kodulehele. Lihtne stiilida, sest vaikimisi stiile vormil praktiliselt pole mida vaja oleks hakata üle kirjutama. Töötab edukalt ka olemasolevate stiilidega nii, et peaks sobima enamikele lehtedele ideaalselt.

Kasutamiseks tuleb lihtsalt installida plugin ja täita seadete lehel olevad väljad. Plugin töötab shortcode meetodil – seadete lehelt kopeeritava koodi lisamisel [ws-contact-form] võimaldab kontaktivormi kuvada kõigis postitusestes ja lehtedel kuhu antud kood lisatud. Vormi andmed saadetakse ajaxi päringuga.

Tagamaks e-mailide 100% tõenäosusega jõudmist adressaadini on tähtis, et saatja aadressi e-mail oleks sama domeenilõpuga mis on kodulehe aadress (mingidomeen.ee > email@mingidomeen.ee), seetõttu on administreerimispaneelis plugina seadete all eraldi saatja ja saaja väljad. E-maili vastamise aadress tuleb avalikust vormist mille täidab külastaja kontaktivormi näol.

Plugin toetab tõlkeid ja WPML string translation funktsionaalsust nii adminstreerimispaneeli kui ka avaliku vormi poolel.

WS Contact Form
Vorm postituses või lehel kuvatuna
WS Contact Form
Vormi kuvamine kui väljad pole täidetud üldse või pole täidetud korrektselt
WS Contact Form
Kuva kui sõnum edukalt edastatud
WS Contact Form
Seaded

Autor

Silver

HTML/CSS spetsialist, PHP/MySQL & JavaScripti taltsutaja. Wordpressi ekspert - Wordpressi kodulehe tegemine, hooldus, taastamine, turvalahendused, SEO, themed ja pluginad. Magento entusiast. Veebifirma UusWeb.ee eestvedaja. Blogija aastast 2005.

Kiirrulluisutamise (Inline speed skating) sõltlane, jooksudistantside läbija ja (maantee-) rattasõidu harrastaja Sporditarvete e-poe Spordihai.ee taganttõukaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga